חבילת esim חול

מה זה esim?

esim (באנגלית embedded sim) הוא שבב סים זעיר המוטמע במכשיר הסלולרי כבר בשלב הייצור. שבב זעיר זה למעשה מחליף את כרטיס הסים העשוי פלסטיק שאנו מכירים מהעבר. לא עוד סים מגושם מפלסטיק שנדרשת סיכה מיוחדת כדי להכניסו לתושבת ייעודית במכשיר, אלא שבב אינטגרלי, מתקדם ומתוחכם.

esim מתפקד ככרטיס סים לכל דבר, אך הוא מופעל מרחוק ובאופן וירטואלי. צורת הפעלה ייחודית זו מעניקה יתרונות רבים לבעל המכשיר הסלולרי ומאפשרת לו לבצע פעולות שונות שבעבר דרשו החזקת מספר כרטיסי סים ומעבר ביניהם.

מה אפשר לעשות בזכות esim?

esim מאפשר לבעלי מכשיר סלולרי להחזיק כמה מספרי טלפון שונים על מכשיר אחד, כך שניתן לנהל את החיים הפרטיים ואת העסק בעזרת מכשיר טלפון אחד, ולהימנע מפיצול בין מכשירים סלולריים שהוא מסורבל ויקר יותר. esim מונע את התלות שהייתה בעבר בין לקוח לספק תקשורת יחיד, וכמובן מאפשר גם שימוש זול, נגיש ונוח באינטרנט סלולרי בחול.

חבילת esim חול

esim בשירות הטסים לחול

בזכות esim ניתן לרכוש בקלות חבילת גלישה אינטרנטית לטסים לחול. כדי ליהנות מאינטרנט סלולרי בחול, שהוא צורך בסיסי לכל מטייל, נדרשנו בעבר לרכוש כרטיס סים חדש ביעד, או לרכוש חבילת גלישה יקרה ומצומצמת מהחברה הישראלית שהיא ספקית הסלולר שלנו. כיום, בזכות טכנולוגיית esim, ניתן לרכוש חבילת גלישה מכל מקום, בכל זמן ולכל יעד בעולם בעזרת פעולה פשוטה ובמחיר משתלם במיוחד.

אז איך קונים חבילת esim לחול?

קיימים בשוק מספר ספקים הנותנים שירות של חבילת esim לחול. תהליך הרכישה הינו פשוט ביותר: עלינו לבחור אם נרצה חבילה המותאמת ליעד אחד או למספר יעדים, ומה נפח הגלישה בחבילה המבוקשת. הרכישה מתבצעת דרך האתר או האפליקציה של הספק, כמו כל רכישה של מוצר באופן מקוון. ברגע שננחת במדינת היעד – יש לנו אינטרנט סלולרי חופשי!

השימוש ב esim הוא פתרון מתבקש בעולם שנהיה גלובלי יותר ויותר. חבילת esim חול מאפשרת גישה חופשית לאינטרנט בחול, לכל נוסע ובלי מגבלות או תלות בוויפיי או בכרטיס סים חיצוני.

השאירו פרטים לקבלת הטבה :

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן