טכנולוגיית eSIM

מה זה eSIM ?

eSIM היא טכנולוגיה חדשה המאפשרת למשתמשים להשתמש במכשירים הניידים שלהם ברחבי העולם.

זהו כרטיס סים מבוסס תוכנה שניתן להתקין על כל מכשיר וניתן להשתמש בו בכל מדינה.

טכנולוגיה זו תהפוך את דמי הנדידה למיושנים, מה שיעזור למשתמשי הקצה לחסוך כסף.

חבילת ESIM כוללת את כרטיס ה-SIM, תוכנית הנתונים ומספר הטלפון. כרטיס ה-SIM מותקן במכשיר ולאחר מכן נבחר תוכנית הנתונים מתוך אחת האפשרויות הזמינות בלוח המחוונים של E-SIM. ברגע שזה נעשה, תהיה לך גישה לכל אנשי הקשר וההודעות שלך כאילו אתה בבית.

טכנולוגיית eSIM

כרטיס סים דיגיטלי

eSIM הוא כרטיס סים דיגיטלי שניתן להשתמש בו בכל מכשיר נייד. הוא פותח על ידי GSMA, איגוד בינלאומי של מפעילי סלולר וחברות קשורות.

ה-GSMA אומר שה-eSIM יכול לספק מספר יתרונות לצרכנים, כולל מעבר קל יותר בין מפעילים, שליטה רבה יותר על השימוש בנתונים ותעריפי נדידה נמוכים יותר.

eSIM היא טכנולוגיה חדשה שתאפשר למשתמשי טלפונים סלולריים להחליף מפעיל ללא צורך בהחלפת כרטיס ה-SIM שלהם.

הרעיון הבסיסי של eSIM הוא שהמשתמש יקבל הודעה מראש כאשר הוא קרוב לסיום קצבת הנתונים שלו ויוכל לרכוש חבילת נתונים תוך כדי תנועה.

חשוב לנו לדעת שהטכנולוגיה הזו תוכננה עבור אנשים שנמצאים תמיד בדרכים וצריכים להישאר מחוברים כל הזמן.

eSIM הוא כרטיס דיגיטלי המאחסן את הנתונים האישיים ואנשי הקשר של המשתמש. יש בתוכו כרטיס SIM שבאמצעותו ניתן לאחסן מידע על כרטיס ה-SIM שלכם.

נוסעים לחו"ל עם חבילות eSIM

eSIM הוא שבב קטן שניתן להטמיע במכשיר נייד. זוהי זהות דיגיטלית שבה אתה יכול להשתמש כדי להתחבר לכל רשת ללא צורך בכרטיס SIM פיזי.

החלק הטוב ביותר ב-eSIM הוא שניתן להשתמש בו בכל ספק והוא אינו נעול לרשת אחת. יש לו גם את היכולת לעבור בין רשתות באופן אוטומטי כך שלא תצטרך לשנות ידנית את ההגדרות שלך.

eSIM הוא שבב קטן שניתן למקם בתוך מכשיר. שבב זה יאחסן את כל המידע הדרוש כדי שהמכשיר יפעל.

ה-eSIM מספק יתרונות רבים, כמו היכולת להחליף ספקים ללא צורך בהחלפת כרטיסי SIM או התקנים. זה גם מאפשר למשתמשים להשתמש במספר רשתות בו זמנית, וזה מושלם עבור אנשים שנוסעים לעתים קרובות.

eSIM הוא שבב אלקטרוני קטן שניתן להטמיע במכשיר, כמו סמארטפון. הוא מאפשר לספקי שירותים אלחוטיים לנהל ולעדכן מרחוק את כרטיס ה-SIM עבור המכשיר.

 

 

 

 

השאירו פרטים לקבלת הטבה :

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן