סים באיטליה

כרטיס סים באיטליה

זה נכון שכשטסים לחופשה בחוץ לארץ, האידיאל הוא להתנתק מהסלולר ולהתחבר למשפחה ולטבע/עיר/ים או לכל מקום אליו תיסעו, אך לרוב זה לא באמת אפשרי ויכול לקרות, יש עבודה או קשרים שצריך לטפח גם כשנופשים.

הקורונה נחתה עלינו

בשנה האחרונה כמעט ולא התאפשר לטוס לחופשה בחוץ לארץ, בין אם זה מפני שנתב"ג היה סגור או שהיא סגר במדינה או לחילופין סגר וקורונה משתוללת בחו"ל, איטליה בפרט נפגעה קשות מהנגיף וסגרה את שעריה לתקופה ארוכה.

כעת נדמה שאנחנו נמצאים לקראת יציאה מהתקופה הזו, ישראל כנראה תוגדר כמדינה ירוקה בעתיד הלא רחוק, מה שייתן לנו לגיטימציה להיכנס לכלל המדינות מחוסנים ולנפוש ממש כמו פעם.

המטוס ממריא

ההתרגשות מטיסה לחופשה בחו"ל היא תמיד גדולה ומהנה, חשוב לזכור לתכנן את הדברים כך שכלום לא ייפול בין הכיסאות

זמן איכות

בין אם אתם טסים כמשפחה או זוג או לבדכם, תמיד יהיה אלמנט מסוים של רצון לקחת הפסקה מהשגרה כשטסים, לכן טסים מלכתחילה, אך יש דברים שלא ניתן לשים בצד לזמן שלא נמצאים בארץ ומחוייבויות שצריך להמשיך ולדאוג להן, כמו עבודה, לימודים, בן/בת זוג, משפחה וכו', לכן רוב האנשים בוחרים בכל מקרה לרכוש חבילת אינטרנט או לחילופין סים מקומי למדינה בה נמצאים.

כרטיס סים באיטליה

סים באיטליה

ישנן כמה חברות גדולות שניתן לרכוש דרכן סים מקומי לגלישה באינטרנט/ שיחות טלפון.

טווח המחירים כשמדובר ברכישת סים מקומי הוא בין 10-20 יורו עבור כ2 ג'יגה אינרטנט וכ500 דקות שיחה ואסמסים, המחיר משתנה בהתאם לחבילה.

בין החברות:

Vodafone, Poste Mobile, TIM, Tre

כמה טיפים לפני ביצוע רכישת סים באיטליה

חשוב לעשות סקר שוק מקדים קטן, על מנת לא ליפול קורבן להונאת תיירם, מומלץ לרכוש סים מקומי רק בחברות המוכרות וכשהסים עצמו מגיע בתוך אריזה סגורה, בנוסף רכישה מרשת גדולה תהיה נוחה יותר, מפני שאם יצוצו בעיות באינטרנט תוכלו לפנות לסניף, שכנראה יהיה באזורכם יותר מאשר ברשת קטנה ולא מוכרת.

הצטיידו בדרכון כשאתם ניגשים לקנות סים, דעו שבאיטליה התעריפים משתנים בהתאם לשעה ביום, כלומר בשעות הערב לצורך העניין שיחות הטלפון זולות יותר, שימו לב לחבילה אותה תרכשו.

השאירו פרטים לקבלת הטבה :

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן