סים בבודפשט

כרטיס סים בבודפשט

טסים לבודפשט ולא רוצים שכל הכסף שלכם יצא על שימוש בטלפון? הפתרון הזול, היעיל והנוח ביותר הוא קניית סים. אז איך עושים את זה? למה לשים לב? התשובות לכל השאלות מופיעות כאן!

למה בכלל לקנות סים בבודפשט?

אם תרצו לעשות שיחות בחו"ל או להשתמש באינטנרט רכישת כרטיס סים מקומי לטלפון נייד היא תמיד פתרון עדיף על פני רכישת חבילה בארץ. באיחוד האירופי יש לזה ייתרון מיוחד שכן אם תקנו כרטיס סים בבודפשט תוכלו להשתמש בו בכל מדינות האיחוד ללא עלות נוספת, כך שתוכלו לשמור אותו גם לטיול הבא שלכם!

כרטיס סים בבודפשט

מה חשוב לדעת כשאני קונה כרטיס סים בבודפשט?

יש 7 דגשים חשובים לקניית כרטיס סים בבודפשט:

1.       מספר הטלפון שלכם משתנה כשאתם מחליפים כרטיס סים, בכל מדינה בעולם. היתרון הוא שמספר הוואטסאפ לא משתנה אז תוכלו להמשיך להשתמש בו לגמרי כרגיל.

2.       קיימת תופעה שבה מנסים למכור לתיירים תוכניות יקרות ומיותרות, בייחוד ברשת וודפון. לכן, חשוב לדעת מהן מחירי החבילות לפני שאתם ניגשים לקנות כרטיס. המחיר לחבילת גלישה מקומית של סים עם 1 ג'יגה לגלישה באינטרנט הוא 1800 פורינט (כ- 20 שקלים).

3.       יש להגיע עם דרכון לחנות בעת ביצוע הרכישה. בדרך כלל צילום דרכון לא יספיק.

4.       חשוב לוודא עם המוכרים בחנות את התקנת הסים ואת הפעלת הקו לפני שאתם יוצאים מהחנות. לרוב חברות הסלולר יסבירו לכם שכרטיס הסים מופעל תוך 72 שעות. לרוב זה יקרה באופן מיידי.

5.       יש סניפים רבים לחברות הסלולר, אך ביום ראשון רובם סגורים – למעט אלו שבקניונים. כך שאם במקרה בחרתם להתעסק בקניית הסים ביום ראשון, תבררו בקפידה לאן אתם הולכים.

6.       תוקף כרטיס הסים הוא למשך שנה ותוקף החבילה הוא בדרך כלל לחודש אחד. אחרי חודש תצטרכו לקנות חבילה חדשה, ואחרי שנה תצטרכו להצהיר מחדש על הפרטים שהצהרתם עליהם בקנייה של הסים.

7.       בחלק מהטלפונים תצטרכו להכניס קוד שתקבלו עם רכישת הכרטיס, כל פעם שתדליקו את המכשיר. תשמרו על הקוד כתוב פיזית כדי שזה לא יימנע מכם לפתוח את הטלפון במקרה הצורך.

השאירו פרטים לקבלת הטבה :

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן