סים בתאילנד

כרטיס סים בתאילנד

תאילנד נחשבת לאחד מהיעדים הפופולאריים לתייר הישראלי והדבר נכון לכל טווחי הגילאים, החל מהחיילים המשוחררים ועד למשפחות עם ילדים. כחלק מההתפתחות של התיירות בתאילנד גם רשתות האינטרנט והסלולר שלהם התפתחו והפכו נגישות לכל תייר.

האם חייבים לקנות סים בתאילנד?

בגדול התשובה היא שלא חייבים. בכמעט כל מלון, הוסטל ומסעדה קיימת רשת Wi-Fi הנגישה לכל אורח. לכן, אם אתם רוצים לחסוך ניתן להסתדר ללא סים בתאילנד. אך, הדבר גורר שתהיו תלויים מבחינת קשר טלפוני ונגישות לאינטרנט רק למקומות בהם יש Wi-Fi והדבר לא בהכרח יהיה נוח.

כמו כן, ישנם מקומות פחות מרכזיים שבהם אתם עשויים להיתקל בבעיות קליטה ועם מעט מאוד מקומות בהם ניתן להתחבר ל- Wi-Fi הציבורי.

אז מה האופציות?

אם כן, יש 3 אופציות כלליות לצורך יצירת קשר כשאתם נמצאים בחופשה בתאילנד.

חבילת חו"ל

האפשרות הראשונה היא בחירה של חבילת חו"ל באמצעות ספק אינטרנט וסלולר מישראל. בדרך כלל, לחברות הסלולר יש מבצעים ותוכניות שעשויות להיות משתלמות מאוד. זו בחירה נוחה מאוד המאפשרת לכם לשמור על מספר הטלפון שלכם ולדעת שיש לכם כתובת לעזרה במקרה הצורך.

שימוש ב-Wi-Fi מקומי

זוהי הבחירה הזולה ביותר, אך גם עשויה להיות נוחה פחות ולגרום לכם להתנתק מהעולם לתקופות בטיול. בחירה מעולה למי שרוצה לחסוך בכסף או לתפוס קצת שקט מהעולם.

רכישת סים מקומי

סים מקומי הוא חלופה נוחה מאוד לצורך לתקשר ולהיות מחוברים הן טלפונית והן לצורכי גלישה באינטרנט. ישנן מספר חברות בהן ניתן לרכוש סים מקומי ולכל חברה יש מספר תוכניות שניתן לבחרו. התוכניות כוללות הן תוכניות לשיחות טלפון והן חבילת גלישה.

כרטיס סים בתאילנד

אילו חברות קיימות ואיפה קונים את הסים?

ישנן 3 חברות טלפוניה מקומית המאפשרות קניית סים מקומי. שלשות החברות הינן: Dtac,  True ו-AIS.

ניתן לרכוש את הסים דרך כל אחת מהחברות כבר בשדה התעופה בבנגקוק. אך אם תרצו, ניתן לרכוש את הסים גם במרכזי קניות ברחבי העיר.

סוגי חבילות

את החבילות ניתן לחלק לשתי קבוצות, הראשונה הינה קבוצת הקומבו, המכילה בפנים גם שיחות טלפון (בעלויות שונות ובהתאם לסוג החבילה) וגם אינטרנט לגלישה. חשוב לזכור, גם אם בוחרים בחבילה עם גלישה, כדאי להשתמש עם אינטרנט מה- Wi-Fi המקומי כדי לשמור על חבילת הגלישה

הקבוצה השנייה היא קבוצת שיחות הטלפון בלבד. זוהי תוכנית המתאימה למי שאין בכוונתו להשתמש באינטרנט והטלפון דרוש לצורך תקשורת עם הארץ או עם גורמים אחרים בתאילנד.

השאירו פרטים לקבלת הטבה :

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן