סים לאירופה

כרטיס סים לאירופה

טסים לטייל באירופה ורוצים להיות בקשר עם הארץ, או עם החברים שמטיילים איתכם? בדקות הקרובות תוכלו ללמוד את הבסיס על 3 הפתרונות שיכולים להתאים לכם.

איך בוחרים סים לאירופה?

זו שאלה חשובה, אך התשובה תלויה בכמה דברים עיקריים: סוג הנסיעה שלכם, כמה זמן היא נמשכת והתקציב שיש לכם עבורה.

חבילת חו"ל מחברת סלולר ישראלית

חבילת חו"ל של חברת הסלולר היא הפתרון הנוח ביותר, אך היקר ביותר. חברות הסלולר השונות מציעות חבילות לפרק זמן אחר עם הטבות שונות: יש שמציעות שיחות והודעות, יש שמציעות מעין בנק שמתחלק בין שיחות, הודעות וגלישה ויש שמציעות תוכניות גלישה בלבד. מה שחשוב לשים לב אליו ברכישה של חבילה כזו הוא פרק הזמן של החבילה והמדינות שהחבילה נתמכת בהן.

החסרון העיקרי של חבילה כזו היא שלא ניתן לתקשר עם מספרים מקומיים, אלא רק עם הארץ.

סים ישראלי ייעודי לאירופה

חברות שונות מציעות סים ייעודי לחו"ל שתוכלו לקנות כבר בארץ. גם כאן תצטרכו לרכוש חבילה ספציפית. פתרון זה יעלה פחות מחבילת חו"ל של חברת הסלולר, אך יותר מאשר רכישה של כרטיס סים מקומי. היתרון שלו אל מול סים מקומי הוא היכולת להוציא ולקבל שיחות מהארץ.

בדומה לקנייה של חבילת גלישה ישראלית, הסים הישראלי מתייקר ככל שזמן הנסיעה ארוך יותר.

כרטיס סים לאירופה

סים מקומי

רכישת כרטיס סים מקומי היא הפתרון הזול ביותר. החסרון המשמעותי ביותר שלו הוא שאין אפשרות פשוטה לקבל או להוציא שיחות לחו"ל מהארץ. צריך במקרים כאלו להשתמש בוואטסאפ או באפליקציות אחרות, מה שבדרך כלל מספק את רוב האנשים.

בחלק מהמדינות ניתן לרכוש כרטיס סים מקומי בקיוסק רגיל ובמדינות אחרות צריך לבצע הרשמה מסודרת באמצעות הדרכון בחנות של החברה.

היתרון המשמעותי של סים מקומי הוא כשטסים לאירופה. כשטסים לאירופה ניתן לרכוש כרטיס סים שתקף לכל מדינות האיחוד האירופי. כרטיס זה תקף לשנה, שאחריה צריך לחדש אותו על ידי הצגה מחדש של הנתונים האישיים שהצגנו במקור. כלומר – אין צורך לקנות כרטיס סים חדש בכל טיסה לאירופה או במעבר בין מדינות.

השאירו פרטים לקבלת הטבה :

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן