סים לדובאי

כרטיס סים לדובאי

דובאי הפכה בשנת 2020 ליעד המוביל והפופולארי של הציבור הישראלי. השילוב של אורח חיים עשיר מאוד שקיים בדובאי, עם הצלחת מבצע החיסונים בישראל והסכם קינון היחסים בין שתי המדינות גרמו לישראלים רבים לבחור בחופשה הקרובה לטוס דווקא לדובאי. אחד האלמנטים שחשוב לזכור בכל טיסה ואחת כמה וכמה ביעד אקזוטי כמו דובאי, הינו הטלפון הסלולרי שלנו והחיבור שלנו לעולם החיצון.

חברות התקשורת בדובאי

דובאי נחשבת לאחת המדינות המפותחות בעולם וכך גם תחום התקשורת והקליטה הסלולארית. בחלק מהאזורים במדינה ניתן למצוא אף את רשת 5G. בתוך כך, ישנן 2 חברות סלולריות המאפשרות לרכוש סים לתיירים. החברה הראשונה הינה חברת Du, השנייה הינה, חברת Etisalat.

חשוב לשים לב שלכל אחת מהחברות יש תשתיות בכל איחוד האמירויות, אך ידוע שישנם אזורים עם העדפה לחברה זו או אחרת ולכן כדאי לבדוק את העניין לפני שרוכשים את הסים.

איפה ניתן לרכוש את הסים?

לחברות התקשורת יש סניפים בשדה התעופה עצמו, במרכזי קניות גדולים גם בכל מוקדי התיירות בדובאי. את ההטענה של הסים ניתן לעשות בחנות עצמה או באמצעות התחברות מהירה לאתר החברה.

כרטיס סים לדובאי

מהן התוכניות?

כל חברה מספקת תוכניות שונות הכוללות בתוכן הבדלים בכמות דקות השיחה, בגדול חבילת הגלישה וגם במשך הפעילות של הסים. חשוב לשים לב שיש שבדרך כלל האינטרנט בחבילה יפעל רק בשטח איחוד האמירויות והשיחות המתאפשרות הן בינלאומיות בלבד.

חברת Du

חברת Du מציעה 3 תוכניות המוגבלות בזמן.

1.      חבילה לשבוע ימים, עם 500 מגה ו-20 דקות שיחה.

2.      חבילה לשבועיים, עם 2 ג'יגה ו-40 דקות שיחה.

3.      חבילה לשבועיים, עם 3.5 ג'יגה ו-50 דקות שיחה.

חברת Etisalat

חברת Etisalat מציעה 2

1.      1 ג'יגה ללא שיחות או הודעות

2.      700 מגה 40 דקות שיחה ו-40 הודעות טקסט.

חשוב לשים לב שישנו מגוון רחב מאוד של תוכניות המאפשרות לכל אחד לבחור את התוכנית המתאימה לו ביותר.

מה העלויות?

המחירים נעים בדרך כלל בין 15 ל-30 דולרים, שהם שקולים ל-55 עד 105 דירהם. שימו לב שבחלק מהחברות אתם עשויים לקבל הנחה אם תרכשו את החבילה בשדה התעופה או באתרים ספציפיים אחרים. לכן, חשוב מאוד לבדוק את הפרטים הקטנים ובכך לחסוך כסף.

השאירו פרטים לקבלת הטבה :

תוכן עניינים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

דילוג לתוכן